Nejčastější dotazy

Jak to u nás funguje, jak se k nám dostanete i co všechno vykupujeme.

Železo, ocel, litinu a třísky z jejich obrábění. Měď, hliník, bronz, mosaz, nerez rovněž včetně třísek. Olovo, zinek, cín, nikl, molybden, wolfram, slinuté karbidy, titan, stříbro, zlato, platinu, paládium, katalyzátory, elektromotory, olověné akumulátory, veškeré elektro (vše co má přívodní kabel), papír a pomůžeme i s vaším starým autem. Podrobněji v ceníku.

Ceník Jak třídit

Je to snadné. V mapách Google maps i v mapy.cz. Stačí pár kliků a navigace vás dovede až k nám. Nebo stačí vědět, kde je ve Zlíně ulice Jateční. U Alberta odbočte podle šipky na sloupu na ulici Jateční a dál jeďte podle navigačních cedulí. Jsme až úplně na konci ulice. U nás cesta končí. Pořád rovně kolem cyklostezky, máme vysoké modré ploty, a jste u nás.

Kontakt

Po průjezdu branou uvidíte po levé ruce kancelář a velkou váhu. Ať toho vezete moc nebo málo, najeďte na váhu. Vyčkejte, než vás obsluha zváží a “zatroubí”. Po tomto zvukovém signálu jeďte k plechovému skladu před vámi. Počkejte, než se vás ujme obsluha.

Barevné kovy zvážíme na menších vahách u skladu. Se železem a papírem vás obsluha navede na správné místo. Obsluha vám řekne, jestli máte najet s prázdným autem zpět. Postup se může lišit podle druhu a množství toho, co k nám vezete. Snažíme se jednat vždy tak, aby to bylo pro vás i pro nás lepší a rychlejší.

Jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu nebo pobytu, číslo OP nebo jiného průkazu totožnosti. Na tyto údaje máme zákonný nárok dle 383/2001 §8 odst 3 a 185/2001 §18 odst 3. Email a telefon po vás chceme z důvodu snadné komunikace o úhradě. Když od nás odcházíte, už máte v emailu doklad, takže ho neztratíte. Platíme 2× denně. Email a telefon nám poskytujete dobrovolně a my je využíváme pouze pro komunikaci s vámi.

U firem je to ještě jednodušší. Stačí nám IČO. Na základě IČO naše systémy z registru ARES stáhnou téměř vše potřebné. Fakturu nám zašlete na email posta@vykupna.cz .

Ceny kovů se určují dle pohybu Londýnské burzy kovů (LME – London Metal Exchange).

Naše systémy generují 2× denně hromadný příkaz k úhradě. Ve chvíli, kdy se platba odepíše z našeho účtu, přijde na váš email (pokud jste nám ho při registraci svěřili) oznámení o úhradě. Zkušenost je taková, že peníze ve vaší bance máte nejpozději následující pracovní den.

Zavolejte nám do kanceláře +420 777 770 6­83 nebo pošlete požadavek emailem info@vykupna.cz. Podrobnosti snadno domluvíme.

Objednat